2 lutego 2024
Dlaczego opieka logopedy jest dla dzieci tak ważna🤔? Ponieważ systematyczność i odpowiednie ćwiczenia pozwalają uniknąć kłopotów rozwojowych w przyszłości☝️. Są też kluczem do osiągania pozytywnych i trwałych efektów w przypadku pracy nad wadami wymowy👄 (i nie tylko!).
Każdego dnia widzimy, jak ważne i potrzebne jest to wsparcie. Dziękujemy, że dbamy o to wspólnie🤝🫶! Za 1,5% podatku PIT, przekazane nam w ubiegłym roku. Dzięki Dzięki Państwu zajęcia logopedyczne👄👅 dla dzieci w naszym przedszkolu mogą być jeszcze skuteczniejsze💪🏻!
W tym roku również prosimy o wsparcie🤲🏻🫶 programu LOGOPEDA W KAŻDEJ SZKOLE I PRZEDSZKOLU przekazaniem 1,5% podatku🙌🏻. To nic nie kosztuje👍! Na wsparcie zajęć w Pitagoras Oddział Przedszkolny Urząd Skarbowy przekaże w Państwa imieniu część podatku, który już pobrał w ciągu całego ubiegłego roku👍. Wystarczy w formularzu PIT podać dane naszej fundacji, Ogólnopolski Operator Oświaty:
✅ KRS 00000 44866
🎯 cel szczegółowy: LOGOPEDA
Dziękujemy ❗ Każde wsparcie ma znaczenie, a korzystać będą z niego nasze dzieci!